تبلیغات
بست تو پارسی|جدیدترین و بهترین های اینترنت - قیمت دلار 120 تومان در بازار کاهش یافت
بست تو پارسی|جدیدترین و بهترین های اینترنت

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 18 مرداد 1391


قیمت دلار در بازار در حالی در روزهای گذشته به شکل نگران کننده‌ای افزایش یافته بود که با تصمیم جدید مشترک دولت و مجلس مبنی بر منتفی شدن تغییر نرخ ارز مرجع و تعیین نرخ دوم ارز در بورس، قیمت دلار امروز چهارشنبه تاکنون ۱۲۰ تومان کاهش یافته است.

با تصمیم اولیه دولت در روزهای گذشته مبنی بر تغییر نرخ ارز مرجع و اعلام این نرخ تا ۱۰ روز آینده که از سوی محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی اعلام شده بود، نرخ دلار در روزهای گذشته افزایش یافت.

ملتهب شدن بازار ارز باعث افزایش یکباره قیمت دلار در بازار تا ۲۲۵۰ تومان در روزهای گذشته شد اما با اعلام تصمیم جدید ارزی دولت مبنی بر منتفی شدن تغییر نرخ ارز مرجع و تعیین نرخ دوم ارز در بورس، از صبح امروز چهارشنبه تاکنون بازار نسبت به این تصمیم جدید واکنش نشان داده است.

صبح امروز چهارشنبه هر دلار در بازار آزاد ۲۲۲۰ تومان به فروش می رسید که با اعلام تصمیم جدید دولت، این نرخ هم اکنون کاهش و به ۲۱۰۰ تومان رسیده است.

با این حال، هنوز برخی صرافی ها قیمت‌های بالاتری از بازار دلالی ارائه می کنند. در روزهای گذشته بیشتر صرافی ها اقدام به جمع آوری قیمت انواع ارز به ویژه دلار از تابلوهای خود کرده بودند.

قیمت هر یورو نیز در برخی تابلوهای صرافی ها ۲۶۰۰ تا ۲۶۲۰ تومان قیمت خرید و تا ۲۶۹۰ تومان نیز قیمت فروش دارد. هر پوند نیز ۳۳۰۰ تومان خرید و ۳۴۰۰ تومان فروخته می‌شود.

بررسی قیمت انواع سکه نشان می دهد که در تابلوی صرافی ها هر قطعه سکه تمام طرح جدید ۷۶۰ تا ۷۶۵ هزار تومان خریداری و ۷۸۰ تا ۷۸۵ هزار تومان نیز فروخته می شود.

قیمت هر نیم سکه بین ۳۷۵ تا ۳۸۵ هزار تومان خریداری و تا ۳۹۵ هزار تومان نیز قیمت فروش دارد.

ربع سکه نیز ۱۸۵ تا ۱۹۰ هزار تومان قیمت خرید و تا ۲۰۰ هزار تومان قیمت فروش دارد.

سکه های یک گرمی امروز چهارشنبه در تابلوی صرافی ها ۱۰۵ تا ۱۰۸ هزار تومان خریداری و تا حداکثر ۱۱۸ هزار تومان نیز فروخته می شود.
طبقه بندی: اقتصاد، 
ارسال توسط hossein khajenoori
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
لینک دوستان

تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به بست تو پارسی|جدیدترین و بهترین های اینترنت می باشد.

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

این صفحه را می پسندم