تبلیغات
بست تو پارسی|جدیدترین و بهترین های اینترنت - دستگیری جیب‌برهای بین‌المللی +عکس
بست تو پارسی|جدیدترین و بهترین های اینترنت

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 27 شهریور 1390

ماموران کلانتری ۱۰۳ گاندی باند جیب‌برهای بین‌المللی را دستگیر کردند.

به گزارش آتی نیوز به نقل از ایسنا با مراجعه مردمیانسالی به کلانتری در تاریخ پنجم شهریور ماه سال‌جاری پرونده‌ای تحت عنوان «سرقت» پیش روی ماموران گشوده شد.

این فرد با بیان اینکه در میدان ونک پیرمردی از من سوالی در مورد میدان رسالت پرسید به ماموران گفت که هنگامی که در حال جواب‌دادن به سوال این پیرمرد بودم که پیرمرد دیگری از من سوال دیگری مطرح کرد و پس از مدتی مشاهده کردم که مبلغ همراهم که ۸۵۰ هزار تومان بود به همراه اسناد و گوشی تلفنم به سرقت رفته است.

با ثبت این شکایت ماموران دستگیری و شناسایی این سارق یا سارقان را در دستورکار خود قرار دادند و تحقیقات ماموران ادامه داشت تا این‌که موارد مشابه دیگری در مورد سرقت در اتوبوس‌های «بی. آر. تی» به کلانتری ارجاع داده شد.

بررسی کارآگاهان در حالی برای شناسایی جیب‌بران حرفه‌ای میدان ونک ادامه داشت که هر روز تعداد شاکیان و مالباختگانی که برای دادخواهی به کلانتری مراجعه می‌کردند افزایش می‌یافت.

تلاش ماموران کلانتری برای واکاوی زوایای پنهان این پرونده ادامه داشت تا این‌که سرانجام ماموران کلانتری در بیست و سوم شهریور ماه با اجرای طرح در ایستگاه‌های اتوبوسرانی سه عضو این باند سارقان حرفه‌ای را دستگیر کردند.

با انتقال سارقان به کلانتری و در تحقیقات بیشتر مشخص شد که سارقان به اسامی «ابوالقاسم» ۶۷ ساله، «غلام‌علی» ۵۷ ساله و «یعقوب» ۳۶ ساله هر سه دارای سوابق متعدد جیب‌بری بودند که بارها از سوی ماموران کلانتری گاندی دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شده بودند.

به گزارش ایسنا، همچنین در بازرسی بدنی از متهمان مبالغ زیادی وجه نقد که به صورت حرفه‌ای در لباس این افراد جاسازی شده بود کشف و ضبط شد.

با انتقال سارقان به کلانتری آنان ضمن قبول بزه انتسابی عنوان کردند که به صورت باندی در ایستگاه‌های اتوبوس مستقر شده و در حین سوارشدن به اتوبوس‌های «بی. آر. تی» از شلوغی استفاده و راه مسافران را سد می‌کردند.

متهمان در ادامه اعترافات خود با بیان اینکه پس از سرقت اموال مالباختگان اموال را به عضو دیگر باندشان تحویل می‌دادند معترف شدند اموال مسروقه را در اتوبوس میان اعضای باند دست به دست کرده تا فرد مالباخته در صورت هوشیاری نتواند اطرافیان خود را متهم به سرقت کند.

به گزارش ایسنا،‌ سارقان دستگیرشده علاوه بر وجود سوابق متعدد دارای سوابق سرقت و جیب‌بری در کشورهای ترکیه، یونان و … هستند که در تهران نیز داخل اتوبوس‌های «بی. آر. تی» آزادی، انقلاب و ولی‌عصر(عج) سرقت‌های متعددی را انجام می‌دادند.

در حال حاضر متهمان به همراه پرونده تشکیل شده در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم آگاهی تهران قرار دارند.

منبع : آتی نیوز
طبقه بندی: خبری، 
برچسب ها: اخبار امروز یکشنبه 27 شهریور 1390، جیب برهای بین المللی، جیب برهای بین المللی دستگیر شدند، خبر، دستگیر شدن جیب برهای بین المللی،
ارسال توسط hossein khajenoori
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
لینک دوستان

تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به بست تو پارسی|جدیدترین و بهترین های اینترنت می باشد.

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

این صفحه را می پسندم