تبلیغات
بست تو پارسی|جدیدترین و بهترین های اینترنت - تبلیغات عجیب یک مدیر مدرسه در تهران!
بست تو پارسی|جدیدترین و بهترین های اینترنت

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 24 شهریور 1390

یکی از مدیران مدارس غیردولتی شهر تهران برای جذب و ثبت نام دانش آموز در مدرسه خود، دست به تبلیغات عجیبی با این محتوا زده است: “۲۵ دانش آموز در مدرسه ما ثبت نام کنید یک پراید جایزه بگیرید”.


در حالی که تنها یک هفته تا آغاز سال تحصیلی جدید باقی مانده است یک دبیرستان غیردولتی در منطقه ۵ آموزش و پرورش شهر تهران برای افزایش تعداد دانش آموزان خود در همه پایه های تحصیلی به ویژه پایه اول متوسطه دست به تبلیغاتی عجیب در سطح شهر زده است.

در این تبلیغات آمده است: ” با ثبت نام هر ۲۵ نفر در دبیرستان غیردولتی … در خیابان شاهین جنوبی تا ۱۰ مهر ماه به قید قرعه یک خودرو پراید جایزه ببرید”.

پس از پیگیری این تبلیغ با مدیر مدرسه گفتگو کرد که وی با تایید این تبلیغ گفت: اگر بتوانید حدود ۲۵ دانش آموز در هر پایه ای ثبت نام کنید قطعا یک پراید به شما جایزه می دهیم.

“م ” با بیان اینکه شهریه پایه اول دبیرستان دو میلیون و ۶۰۰ تا دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است، گفت: البته هزینه سرویس مدرسه را جدا باید بپردازید.

مدیر مدرسه مذکور با بیان اینکه کل مدرسه بین ۳۰ تا ۴۰ دانش آموز دارد، گفت: در پایه اول فقط هفت یا هشت دانش آموز داریم و اگر فرزند شما در مدرسه ما ثبت نام کند قطعا آموزش به وی به شکل خصوصی خواهد بود که به نفع شماست.

وی همچنین افزود: یکی از دلایل تبلیغات ما به این شکل ضعف مدیر قبلی مدرسه در جذب دانش آموز و همان موضوع ورشکستگی مدارس غیردولتی است.

موضوع صندلی خالی مدارس غیردولتی و ورشکستگی مالی بسیاری از آنها از موضوعاتی است که طی سالهای اخیر مطرح می شود تا حدی که حمیدرضا حاجی بابایی، وزیر آموزش و پرورش در هفته جاری با بیان اینکه بیش از ۱۰ هزار مدرسه غیردولتی در کشور فعالیت می کنند، گفت: حدود ۹۰ درصد از این مدارس درآمد کافی ندارند و از پس هزینه های خود بر نمی آیند.

منبع : خبرگزاری مهر
طبقه بندی: مطالب جالب،  خبری، 
برچسب ها: تبلیغ عجیب، تبلیغات عجیب، تبلیغات عجیب مدیر یک مدرسه، خبر،
ارسال توسط hossein khajenoori
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
لینک دوستان

تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به بست تو پارسی|جدیدترین و بهترین های اینترنت می باشد.

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

این صفحه را می پسندم