تبلیغات
بست تو پارسی|جدیدترین و بهترین های اینترنت - حرکت خودروهای بدون‌راننده در بزرگراه +عکس
بست تو پارسی|جدیدترین و بهترین های اینترنت

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 23 شهریور 1390

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری ۱۲۵، شهروندانی که ساعت ۹:۲۳ دقیقه امروز در بزرگراه شهید لشگری شاهد رخداد این حادثه بودند بلافاصله در تماس با سامانه ۱۲۵ آن را اطلاع رسانی کردند.

ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران هم بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۴۵ و گروه نجات ۸ را روانه محل حادثه در کیلومتر ۱۱ بزرگراه شهید لشگری خیابان سپاه کرد.

حسین حسین بیگی رئیس ایستگاه ۴۵ آتش نشانی گفت: برخورد شدید یک دستگاه تریلی ویژه حمل خودرو و کامیونت با یکدیگر منجر به آسیب دیدگی و گرفتار شدن راننده ۵۵ ساله کامیونت و جاری شدن گازوییل در سطح بزرگراه شده بود.

حسین بیگی در باره عملیات آتش نشانان و نجاتگران آتش نشانی گفت: نجاتگران آتش نشانی بی درنگ با استفاده از تجهیزات ویژه نجات راننده را که در وضعیت وخیمی بسر می برد از درون اتاق کامیونت بیرون آوردند و برای انتقال به مرکز درمانی در اختیار امدادگران اورژانس حاضر در محل قرار دادند.

وی افزود: آتش نشانان با جلوگیری از جاری شدن بنزین و جابجایی خودروها به حاشیه ایمن بزرگراه و اطمینان از برطرف شدن امکان بروز آتش سوزی به ماموریت خود پایان دادند.

منصور شریفی راد راننده تریلر حامل خودرو گفت: کامیونت از روبرو و در خلاف جهت حرکت می کرد که باعث این حادثه و زخمی شدن راننده اش شد.

علت این حادثه را کارشناسان راهنمایی و رانندگی بررسی و مشخص خواهند کرد.

منبع : مشرق نیوز
طبقه بندی: خبری،  حوادث، 
برچسب ها: اخبار امروز چهارشنبه 22 شهریور 1390، افتادن خودرو های سایپا از روی کامیون، حرکت خودرو های سایپا از روی کامیون، خبر،
ارسال توسط hossein khajenoori
آرشیو مطالب
امکانات جانبی
لینک دوستان

تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به بست تو پارسی|جدیدترین و بهترین های اینترنت می باشد.

شارژ ایرانسل

دانلود

دانلود

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

شادشاپ

این صفحه را می پسندم